Chata Bumbálka

Kudy k nám

Autem

V Olešnici z ulice Generála Čápka odbočte na Křtěnovskou a u kostela potom na ulici Za Hřbitovem. Za posledním domem pořád dál po asfaltové cestě doprava do kopce. Na kopci se cesta stáčí v pravém úhlu doprava a pak vede kousek téměř rovně. Před další zatáčkou doprava je vlevo rozšířený úsek silnice, zde je možné zaparkovat. Dál už musíte po svých.

Z ohybu asfaltky vedou dvě cesty. Jedna víc vlevo do lesa, ta je správná. Druhá míň vlevo na louku - tudy nechoďte, pasou se tam krávy. Lesem se po chvilce dostanete k dalšímu ohybu cesty téměř v pravém úhlu tentokrát doleva, sejdete z mírného kopečku a dáte se cestičkou doprava (u krmelce). Jděte tak dlouho, až po pravé straně uvidíte kadibudku a o kousek dál už uvidíte i chatu. Pokud se ztratíte, je možné vylézt nahoru na louku a jít po ní až téměř nakonec. Tam vede mlázím úzká cestička dolů a po ní se k chatě taky dostanete.

 

Autobusem

Všechny autobusy staví na náměstí a z něj se směrem dolů kolem kostela dostanete na ulici Generála Čápka a pak už je cesta stejná jako autem.

GPS souřadnice: 49.5530028N, 16.3962717E

Main menu